Prime Orchestra - Rock Sympho Show

15. 03. 2024, 19:00

Nová ROCK SYMPHO SHOW – legendární rockové hity 20. a 21. století v originální reinterpretaci inovativního crossoverového orchestru – PRIME ORCHESTRA! Tato hudební show je skutečnou senzací! Bouře emocí a dojmů, drajv a šílená energie!

ROCK SYMPHO SHOW je skutečným zážitkem a vyvolala bouři nadšení po celé Evropě. Četné rozhovory, publikace a televizní reportáže podnítily zájem o otázku – jaký by měl být moderní orchestr? Každý, kdo byl na koncertě Prime Orchestra, zná odpověď!

Nová ROCK SYMPHO SHOW jsou 2 hodiny čistého hudebního adrenalinu 35 hudebníků a zpěváků na pódiu! Je to nová zářivá show, noví zpěváci, nové hudební experimenty a samozřejmě oblíbené skladby, které se již staly značkou Prime Orchestra.

Orchestr vypadá velmi stylově. Světelná show a speciální efekty přivádějí diváky do varu, když se hrají oblíbené skladby THE PRODIGY, NIRVANA, THE BEATLES, DEEP PURPLE, LED ZEPPELIN, MR BIG, KISS, QUEEN, AC/DC, METALLICA, COLDPLAY, EVANESCENCE a další.

Prime Orchestra si vytvořil svou obchodní značku z coververzí a mash-upů světových hitů a soundtracků v autorské úpravě a zabalil je do zářivých vizuálů. Dokonce i dirigentovu interakci s publikem můžeme směle zařadit do nového žánru symfonického stand-upu, který přivádí diváky do extáze bez jediného slova. 

Za srozumitelnou prezentací stojí tvrdá práce a profesionalita týmu PRIME ORCHESTRA. Složení orchestru 21. století už zdaleka není klasické: rocková kapela, zpěváci, sbor, smyčcové, dechové a bicí skupiny a dokonce i live DJ sound effects.

Výsledek: Za 9 let – dvě desítky programů a více než tisíc koncertů, plné sály po celém Evropském kontinentu i mimo něj.

Finanční prostředky vybrané na koncertech budou použity na pomoc lidem trpícím ruskou vojenskou agresí na Ukrajině.

 

PRONÁJEM DIVADLA. MĚSTSKÉ TYLOVO DIVADLO NEZAJIŠŤUJE PRODEJ VSTUPENEK NA TUTO AKCI!

VSTUPNÉ 1390, 1190, 990, 790 Kč

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal (Informační centrum Města Kutná Hora - Sankturinovský dům) a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz – eTickets!!

0-prime-orchestra-2022-obraz-04-2022719142710.jpg

Typ: Koncerty

Organizátor: PRIME Orchestra

Místo konání: Městské Tylovo divadlo, Masarykova 128, 284 01 Kutná Hora

Web: http://www.ticketportal.cz/event/PRIME-ORCHESTRA-Rock-Sympho-Show