Koncert šansoniérky Zlatky Bartoškové

9. 10. 2019, 19:00

Vstupné: 200Kč

Zlatka Bartošková zpívá výhradně vlastní repertoár a píší pro ni současní čeští textaři, básnící a skladatelé, jako například Pavel Cmíral, Jarmila Hannah Čermáková, Ondřej Suchý, Petr Ožana, nebo Jiří Toufar.

V současnosti se věnuje zejména šansonu a každý měsíc koncertuje v kavárně Činoherního klubu Praha, hostuje v Malostranské besedě.

Vystupuje s recitálem KUŘÁRNA V BLÁZINCI za doprovodu pianisty Jiřího Toufara,  houslistky Zuzany Grosmanové a kontrabasisty Petra Čermáka, v programu ŽIVOT JE ŠANSON, s podtitulem večer šansonů a povídání o životě a lásce k profesi, který pravidelně uvádí v Činoherní kavárně v Praze, spojuje šansony s rozhovory s osobnostmi nejrůznějších profesí, kterými například byli fotograf Robert Vano, herec a muzikant Jan Jiráň, jaderná fyzička Dana Drábová, neurochirurg Vladimír Beneš, režisérka Olga Sommerová nebo výtvarnice Emma Srncová.

V Kavárně U Stromečku na pražské Zbraslavi nedávno začala uvádět pravidelné komorní hudební večery, ve kterých představuje nejen svoji tvorbu, ale nabízí zbraslavskému publiku širokou paletu hudebních žánrů a stylů.

V září 2017 pokřtila v Malostranské besedě svoji pátou desku Kuřárna v blázinci, která je věnována moravskému básníkovi Josefu Řičánkovi.

V současné době pracuje na novém CD, které by mělo vyjít koncem roku 2019.

 

CD:

2012 Blues poslední naděje

2013 Živá

2014 Dáma s cigaretou

2015 Bílej kavalír

2017 Kuřárna v blázinci

Typ: Koncerty

Organizátor: PB production

Místo konání: Blues Café Kutná Hora, Jakubská 562, 284 01 Kutná Hora

Web: http://www.blues-cafe.net